Obytné vozy nebo karavany jsou ideální pro pohodlné cestování po Čechách i Evropě. Nadstandardní vybavení zpříjemní vaši dovolenou.

Obytný vůz Nexxo - pro 3 nebo 4 osoby

Nová generace Nexxo - teď nově na Fiatu Ducato Vám splní každé přání, schovaná zákoutí, zasněná stará města, krátce: individuální výlety.
Nové Nexxo imponuje v sériové výbavě pilotními sedadly pro řidiče a spolujezdce s nastavitelnou výškou, elektrickým schůdekm a bohatou bezpečnostní výbavou. Pro začátečníky nebo profíky - Nexxo je ideální domov na čtyřech kolech. Dvě varianty vnitřního uspořádání pro dvě az tři osoby při maximálním prostorovém komfortu ve Vás vzbudí chuť vyrazit na dovolenou.

počet míst pro jízdu: 3-4
počet míst na spaní: 3-4


Interíér vozu 
Pro interiér obytného vozu Nexxo si můžete vybrat různé barvy a materiál čalounění:
Interiéry vozu
Interiéry
Interiéry


KARAVANYPřednosti obytného vozu Nexxo
- Atraktivní poměr ceny a výkonu
- Dvě varianty lakování
- 11 kvalitně zpracovaných druhů čalounění
- Otočná pilotní sedadla v designu obytné části
- Zakrytí kabiny řidiče skládacím závěsem
- Postel s laťovým roštem a taštičkovou matrací
- Elektrický vysouvací schůdek
- Zamykatelná servisní dvířkaOBYTNEVOZY.EU : PŮJČOVNA OBYTNÝCH VOZŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE - gsm: +420 774 526 255 - email: info@obytnevozy.eu
PŮJČOVNA OBYTNÝCH VOZŮ, OBYTNÉ VOZY BAZAR A OBYTNÉ VOZY NA PRONÁJEM - PRODEJ A PRONÁJEM PRO OBYTNÉ VOZY NABÍZÍ PŮJČOVNA OBYTNÝCH VOZŮ OBYTNÉ VOZY.EU

Půjčovna obytných vozů nabízí obytné vozy na pronájem i pro prodej pro rodinnou dovolenou - obytné vozy pro 4 osoby, obytné vozy pro 4 osoby, obytné vozy s garáží. Obytné vozy bazar nabízí bazarové obytné vozy za výhodné ceny.

ZPĚTNÉ ODKAZY / PARTNERSKÉ WEBY / PARTNERSKÉ ČLÁNKY 01 02 03 04