Obytné vozy nebo karavany jsou ideální pro pohodlné cestování po Čechách i Evropě. Nadstandardní vybavení zpříjemní vaši dovolenou.

Obytný vůz Ixeo Plus - pro 4 osoby s garáží

Již při pohledu dovnitř dostanete úžasnou chuť jet na dovolenou. Prosvětlené, velmi příjemně naladěné a sladěné prostředí přímo vybízí k cestování. Kvalitní nábytek v moderním dekoru Ořechu, podlaha ve stylu drobných parket, vkusný design čalounění a mnoho dalších detailů mluví za vše. Vestavěné střešní okno v „kapučínu“ (aerodynamická střecha nad kokpitem) prosvětlí obývací prostor a tím se postará o příjemnou atmosféru. Také kuchyň nabízí dostatek místa pro 4 osoby. Promyšlený půdorys a dostatek úložných prostor dokáží vykouzlit úžasný pocit z prostoru, kde si můžete užívat. Kvalitně zpracované a na ložiskových pojezdech uložené zásuvky a prostorné skříňky pojmou jak nádobí tak i zásoby a jsou stále při ruce. Lednička Dometic z nejnovější generace pojme hravě dobroty pro čtyřčlennou posádku.

počet míst pro jízdu: 4
počet míst na spaní: 4


Ixeo Plus 
Pro interiér obytného vozu Ixeo Plus si můžete vybrat různé barvy a materiál čalounění:
Interiéry vozu
Interiéry
Interiéry
OBYTNEVOZY.EU : PŮJČOVNA OBYTNÝCH VOZŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE - gsm: +420 774 526 255 - email: info@obytnevozy.eu
PŮJČOVNA OBYTNÝCH VOZŮ, OBYTNÉ VOZY BAZAR A OBYTNÉ VOZY NA PRONÁJEM - PRODEJ A PRONÁJEM PRO OBYTNÉ VOZY NABÍZÍ PŮJČOVNA OBYTNÝCH VOZŮ OBYTNÉ VOZY.EU

Půjčovna obytných vozů nabízí obytné vozy na pronájem i pro prodej pro rodinnou dovolenou - obytné vozy pro 4 osoby, obytné vozy pro 4 osoby, obytné vozy s garáží. Obytné vozy bazar nabízí bazarové obytné vozy za výhodné ceny.

ZPĚTNÉ ODKAZY / PARTNERSKÉ WEBY / PARTNERSKÉ ČLÁNKY 01 02 03 04