Obytné vozy nebo karavany jsou ideální pro pohodlné cestování po Čechách i Evropě. Nadstandardní vybavení zpříjemní vaši dovolenou.

Obytný vůz Argos - pro 6 osob s garáží

S obytným vozem Argos můžete mnohé zažít. A vzít s sebou cokoliv.. Nejvyšší třída obytných vozů Bürstner Vás ohromí 7 místy na spaní. Ideální vůz pro rodiny, které potřebují hodně prostoru – a samozřejmě pro všechny, kteří chtějí více prostoru. Můžete dělat co chcete a kdy chcete. Dvojité vyhřívané podlahy s velkými úložnými prostory se postarají o to, aby všechna Vaše zavazadla našla svá místa. Jak potápěčská výstroj, tak lyže a snowboardy. Co víc si můžete? Zabalte vše. Pokud Vás v létě překvapí déšť, nebo v zimě bouře v obytném vozu Argos o Vás bude vždy velkolepě postaráno. Skvělá funkčnost, šikovné rozdělení prostoru a design poskytnou dostatek místa pro zajištění komfortního pohodlí. Aby se každý cítil neomezeně báječně.

počet míst pro jízdu: 6
počet míst na spaní: 6

Argos 
Pro interiér obytného vozu Argos si můžete vybrat různé barvy a materiál čalounění:
Interiéry vozu
Interiéry
Interiéry


KARAVANYPřednosti obytného vozu Argos
- Úžasně prostorný
- Nejlepší komfort sezení díky Reliner XL (Argos 747-2)
- Ve všech pevných postelích vysoká kvalita matrací (taštičková pružinová jádra/ studená pěna – za příplatek) pro excelentní spánek
- Výběr z 11 variant náročně zpracovaného čalounění
- Oklápěcí postel v alkovně
- Izolovaná a vytápěná podlaha – velké úložné prostory
- PU- rámová okna
- Přídavné topení od motoru pro obytný prostor
- Elektrický výsuvný schůdek
- Dvojitá vyhřívaná a izolovaná podlaha
- Odklápěcí lůžko v alkovně plochou lůžka 202 cm x 152 cm

OBYTNEVOZY.EU : PŮJČOVNA OBYTNÝCH VOZŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE - gsm: +420 774 526 255 - email: info@obytnevozy.eu
PŮJČOVNA OBYTNÝCH VOZŮ, OBYTNÉ VOZY BAZAR A OBYTNÉ VOZY NA PRONÁJEM - PRODEJ A PRONÁJEM PRO OBYTNÉ VOZY NABÍZÍ PŮJČOVNA OBYTNÝCH VOZŮ OBYTNÉ VOZY.EU

Půjčovna obytných vozů nabízí obytné vozy na pronájem i pro prodej pro rodinnou dovolenou - obytné vozy pro 4 osoby, obytné vozy pro 4 osoby, obytné vozy s garáží. Obytné vozy bazar nabízí bazarové obytné vozy za výhodné ceny.

ZPĚTNÉ ODKAZY / PARTNERSKÉ WEBY / PARTNERSKÉ ČLÁNKY 01 02 03 04