Obytné vozy nebo karavany jsou ideální pro pohodlné cestování po Čechách i Evropě. Nadstandardní vybavení zpříjemní vaši dovolenou.

Zvláštnosti jízdyZvláštnosti jízdy obytnými vozy 

KARAVANY Zvláštnosti jízdy s obytným automobilem IIS obytným automobilem jezdím asi tak 10 let a protože jezdím daleko, najedu ročně tak 40 000 km. Tedy za deset let slušných cca 400 000 km. Do této soboty jsem byl přesvědčený že to mám fakt v ruce a zvládnu vše. Tento prodloužený víkend byl pro nás ve znamení golfových turnajů.
______________________________________________ 


KARAVANYV pátek Peugeot cap na Konopišti. Večer úžasný „Turecký mls“ u Pepína v Praze a brzo ráno v sobotu (tedy brzo ráno v jedenáct), odjezd na hřiště do Liberce. Docela fofr, protože začíname v jednu  a několik míčků odpálených na cvičné louce je více než žádoucích... Odjezd od Pepína v pohodě, na Jižní spojce klid, který zkončil nějakou opravou na Černým mostě. ______________________________________________
 

KARAVANYAuta v jendom pruhu a 20 minut čekání. Konečně jsme za zácpou je asi 12 hodina  pokud chci vše stačit, bude to chtít přízemní let. Tak tedy, levý pruh, rychlost co to dá... Jsem v pohodě protože to mám přece v ruce... Blížím se k Brandýsu nad Labem, jedu v levém pruhu a... A najednou se dějou věci. Bouračka!!!

KARAVANYTy auta předemnou snad stojí.!! Plné brzdy – auta v levém pruhu stojí, v pravém taky a já najednou vím, že to prostě nezastavím... Hlavou mi prolétají záběry ze seriálu Kobra 11... Akorát že tentokrát nekoukám na TV, cítím jak auto klouže po zablokovaných předních kolech a najednou vidím jak se v pravém pruhu otvírá prostor kdy pan s vlekem brzdí více než ostatní. Snad to zařídil můj anděl strážný, přestávám brzdit a vzniklou mezerou se s rozjetým autem protahuji do odstavného pruhu. Zastavuji o 3 auta dále, než jsem měl dávno stát... _____________________________________________ 


KARAVANYPouštím všechny čtyři a jsem tak rozklepaný, že nejsem schopný si zapálit ani cigaretu. Auta se pomalu rozjíždí tak to zkusím taky a auto hází jako kdybych měl prázdnou gumu. Zastavím a zjišťuji, že přední kola ač mají cca 1 cm vzorku jsou na jednou místě cca 20 cm2 probržděné. Pomalu odjíždíme do prvního pneuservisu v Brandýse a to co následuje je procházka růžovým sadem oproti tomu, co se všechno mohlo stát... Rozjeté 4 tuny fakt nejde zastavit jako osobní auto, ač jsem si to do soboty a po mých najetých kilometrech doopravdy myslel.

OBYTNEVOZY.EU : PŮJČOVNA OBYTNÝCH VOZŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE - gsm: +420 774 526 255 - email: info@obytnevozy.eu
PŮJČOVNA OBYTNÝCH VOZŮ, OBYTNÉ VOZY BAZAR A OBYTNÉ VOZY NA PRONÁJEM - PRODEJ A PRONÁJEM PRO OBYTNÉ VOZY NABÍZÍ PŮJČOVNA OBYTNÝCH VOZŮ OBYTNÉ VOZY.EU

Půjčovna obytných vozů nabízí obytné vozy na pronájem i pro prodej pro rodinnou dovolenou - obytné vozy pro 4 osoby, obytné vozy pro 4 osoby, obytné vozy s garáží. Obytné vozy bazar nabízí bazarové obytné vozy za výhodné ceny.

ZPĚTNÉ ODKAZY / PARTNERSKÉ WEBY / PARTNERSKÉ ČLÁNKY 01 02 03 04