Obytné vozy nebo karavany jsou ideální pro pohodlné cestování po Čechách i Evropě. Nadstandardní vybavení zpříjemní vaši dovolenou.

Kam cestovatKam cestovat s obytnými vozy? 

KARAVANY Obytné automobily- stále více lidí vyhledává tento způsob dovolené a odpočinku.
Obytné vozy jsou řešením pro ty, kteří nechtějí trávit své volno pod pevnou střechou hotelu nebo jen nechtějí strávit svou dovolenou, případně volný víkend na jednom místě.
S obytným automobilem nemá važe dovolená omezení. Cestujete s pohodlím domova. Cíl cesty se může měnit podle vaší momentální nálady a chuti.
_____________________________________________ 


KARAVANYMůžete vyrazit k rybníku, zastavit u přehrady nebo dojet až k moři. Obytný vůz vás a vaše přátele doveze na rybolov, na hory, na závody rallye nebo Formule 1 kdekoli v Evropě. A co je nejlepší, obytný automobil vám umožní tohle všechno, nebo alespoň část, skloubit dohromady.
_____________________________________________ 


KARAVANYUvědomujeme si, že koupit si nový obytný vůz a udržovat jej po celou dobu v provozu je finančně velmi náročné (pořizovací cena, povinné ručení, pojištění proti krádeži, havarijní pojištění, parkování, atd.).


Proto vám naše půjčovna nabízí nové obytné vozy s nadstandardní výbavou a za výhodné ceny. Stačí nás včas kontaktovat, rezervovat si dopředu termín zapůjčení a vaše dovolená bez omezení může začít...
_____________________________________________ Na cesty

KARAVANYAutoatlas ČR a Evropy. BORD Atlas 2011 – je v Evropě naprosto unikátní katalog tzv. Karavaninkových stání – míst, kde lze s obytným automobilem nebo karavanem zdarma nebo za nízký poplatek parkovat či přenocovat. Tato místa jsou obvykle umístěna v blízkosti turistických atrakcí, lázní, aquaparku, muzeí, hotelů, restaurací, kempů, apod., ale i na mimořádně hezkých místech v přírodě.
_____________________________________________ 


Inspirace pro Vaše cesty obytným automobilem

KARAVANYVelmi doporučujeme pro načerpání inspirace pro Vaše cesty navštívit přední české karavaninkové portály. Najdete zde velmi zdařilé články z cest po celé Evropě, včetně cestopisů a rad pro pobyt v obytném autě. 

OBYTNEVOZY.EU : PŮJČOVNA OBYTNÝCH VOZŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE - gsm: +420 774 526 255 - email: info@obytnevozy.euPŮJČOVNA OBYTNÝCH VOZŮ, OBYTNÉ VOZY BAZAR A OBYTNÉ VOZY NA PRONÁJEM - PRODEJ A PRONÁJEM PRO OBYTNÉ VOZY NABÍZÍ PŮJČOVNA OBYTNÝCH VOZŮ OBYTNÉ VOZY.EU

Půjčovna obytných vozů nabízí obytné vozy na pronájem i pro prodej pro rodinnou dovolenou - obytné vozy pro 4 osoby, obytné vozy pro 4 osoby, obytné vozy s garáží. Obytné vozy bazar nabízí bazarové obytné vozy za výhodné ceny.

ZPĚTNÉ ODKAZY / PARTNERSKÉ WEBY / PARTNERSKÉ ČLÁNKY 01 02 03 04