Obytné vozy nebo karavany jsou ideální pro pohodlné cestování po Čechách i Evropě. Nadstandardní vybavení zpříjemní vaši dovolenou.

Časté otázky

KARAVANYSpotřebiče ve voze
Lednice funguje na plyn, při zapojení do sítě, nebo při jízdě na autobaterii. Lednice je vybavena i mrazícím boxem. Lednice více chladí, když jste připojeni do sítě. Vařič funguje na plyn. Topení a ohřev vody funguje také na plyn. DVD funguje neustále.
_____________________________________________ 


KARAVANYCo si vzít s sebou?
Přikrývky a polštáře, zajisté oceníte vlastní pohodlí. Nějaké DVD pro spestření večerů. Popřípadě sportovní vybavení. Dobrou náladu a můžete vyrazit.
_____________________________________________ 


KARAVANYCo je zakázáno při jízdě?
Vozy jsou vybaveny bezpečnostním pásem, tedy při jízdě všichni cestující sedí připoutáni na sedadlech. Je zakázáno chodit za jízdy po voze, nebo odpočívat na posteli. Před jízdou je nutno z bezpečnostních důvodů zavřít plynovou lahev. Všechna boční a střešní okna musí být úplně zavřena a zajištěna.

 

KARAVANYKde a jak nocovat?
Nocování na osamocených místech nedoporučujeme! Můžou vás překvapit nezvaní hosté. Doporučujeme kempy nebo místa jako parkoviště někde na veřejnosti. Na dálnici je dobré zůstat na čerpacích stanicích, ale pouze jen jednu noc, pak musíte pokračovat dále.
_____________________________________________ 


KARAVANYPlyn, elektřina a voda
Ve voze naleznete dvě plynové lahve s čistým propanem, jedna z nich už je napojena do okruhu. Ve voze jsou dvě baterie, jedna je klasická auto baterie a druhá je pro obytnou část vozu, ta se dobíjí při jízdě, solárním panelem, nebo kabelem do sítě.  Ve voze je 100L nádrž pitné vody. Pro dočerpání vody je ve voze hadice.
_____________________________________________ 


KARAVANYCo naši zvířecí miláčci?
Pozor! Mnoho kempů v Evropě neakceptují psa a bojová plemena už vůbec ne. Pes ve voze není zakázán po dohodě s majitelem, ale při vrácení vozu bude provedena pečlivější kontrola (psí chlupy, atd.).

 

OBYTNEVOZY.EU : PŮJČOVNA OBYTNÝCH VOZŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE - gsm: +420 774 526 255 - email: info@obytnevozy.euPŮJČOVNA OBYTNÝCH VOZŮ, OBYTNÉ VOZY BAZAR A OBYTNÉ VOZY NA PRONÁJEM - PRODEJ A PRONÁJEM PRO OBYTNÉ VOZY NABÍZÍ PŮJČOVNA OBYTNÝCH VOZŮ OBYTNÉ VOZY.EU

Půjčovna obytných vozů nabízí obytné vozy na pronájem i pro prodej pro rodinnou dovolenou - obytné vozy pro 4 osoby, obytné vozy pro 4 osoby, obytné vozy s garáží. Obytné vozy bazar nabízí bazarové obytné vozy za výhodné ceny.

ZPĚTNÉ ODKAZY / PARTNERSKÉ WEBY / PARTNERSKÉ ČLÁNKY 01 02 03 04