Obytné vozy nebo karavany jsou ideální pro pohodlné cestování po Čechách i Evropě. Nadstandardní vybavení zpříjemní vaši dovolenou.

Postup rezervace

Výběr vozu

KARAVANYNejprve si vyberte z naší nabídky praktický, pohodlný i luxusní vůz podle vaších představ. Poté si pozorně přečtěte podmínky rezervace.

__________________________________________ 


Rezervace volného termínu

KARAVANYU zvoleného vozu vyberte v rezervačním kalendáři počáteční a konečné datum pořadované rezervace a potvrďte vaši volbu. Minimální doba zapůjčení je 7 dní (v sezoně A), 3 dny (v sezoně B a C). Již obsazené dny jsou graficky znázorněny.
__________________________________________ 


Vyplnění kontaktních a fakturačních údajů

KARAVANYPo potvrzení volby rezervovaných termínů vylňte prosím v našem formuláři všechny osobní, fakturační a kontaktní údaje vaše i případného druhého řidiče. Budou použity výhradně pro účely rezervace a pronájmu obytného vozu. Následně potvrďte platební podmínky.
Každý řidič musí mít minimální věk 22 let,  řidičský průkaz skupiny B a dva roky řidičské praxe.
__________________________________________ 


KARAVANYPo úspěšném zadání rezervace vám přijde potvrzovací email. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat s dalším postupem.

 

Vratná kauce

KARAVANYVratná kauce 25 000 Kč je splatná hotově při převzetí vozidla.
_____________________________________________ 


Převzetí vozu

KARAVANYRezervovaný obytný vůz bude připraven k předání v sjednaný den a čas na adrese:
Mlýnské údolí 414
Rudolfov u Českých Budějovic
_____________________________________________ 


Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete-li s něčím poradit, zavolejte nám na telefon 774 526 255OBYTNEVOZY.EU : PŮJČOVNA OBYTNÝCH VOZŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE - gsm: +420 774 526 255 - email: info@obytnevozy.euPŮJČOVNA OBYTNÝCH VOZŮ, OBYTNÉ VOZY BAZAR A OBYTNÉ VOZY NA PRONÁJEM - PRODEJ A PRONÁJEM PRO OBYTNÉ VOZY NABÍZÍ PŮJČOVNA OBYTNÝCH VOZŮ OBYTNÉ VOZY.EU

Půjčovna obytných vozů nabízí obytné vozy na pronájem i pro prodej pro rodinnou dovolenou - obytné vozy pro 4 osoby, obytné vozy pro 4 osoby, obytné vozy s garáží. Obytné vozy bazar nabízí bazarové obytné vozy za výhodné ceny.

ZPĚTNÉ ODKAZY / PARTNERSKÉ WEBY / PARTNERSKÉ ČLÁNKY 01 02 03 04