Obytné vozy nebo karavany jsou ideální pro pohodlné cestování po Čechách i Evropě. Nadstandardní vybavení zpříjemní vaši dovolenou.

Postup rezervace

Výběr vozu

KARAVANYNejprve si vyberte z naší nabídky praktický, pohodlný i luxusní vůz podle vaších představ. Poté si pozorně přečtěte podmínky rezervace.

__________________________________________ 


Rezervace volného termínu

KARAVANYU zvoleného vozu vyberte v rezervačním kalendáři počáteční a konečné datum pořadované rezervace a potvrďte vaši volbu. Minimální doba zapůjčení je 3 dny. Již obsazené dny jsou graficky znázorněny.
__________________________________________ 


Vyplnění kontaktních a fakturačních údajů

KARAVANYPo potvrzení volby rezervovaných termínů vylňte prosím v našem formuláři všechny osobní, fakturační a kontaktní údaje vaše i případného druhého řidiče. Budou použity výhradně pro účely rezervace a pronájmu obytného vozu. Následně potvrďte platební podmínky.
Každý řidič musí mít minimální věk 22 let,  řidičský průkaz skupiny B a dva roky řidičské praxe.
__________________________________________ 


Úhrada zálohové faktury a smlouva o pronájmu

KARAVANYPo průchodu naším objednávkovým systémem vám bude zaslán na váš e-mail přístup do zázaznického účtu, kam se budete moci kdykoli v budoucnu přihlásit.

KARAVANYV tomto účtu naleznete odkaz na zálohovou fakturu na 30% z celkové částky nájemného. Tuto zálohovou faktutu si prosím uhraďte do 5-ti pracovních dnů. Po připsání částky na náš účet bude plně blokován termín vaší rezervace a zároveň vystaven daňový doklad, který si budete moci ze zákaznického  účtu vytisknout.

 

Doplatek pronájmu

KARAVANYMěsíc před datumem převzetí vozu se opět přihlaste do vašeho zákaznického účtu a uhraďte druhou zálohovou fakturu na 70% z celkového nájmu. Po připsání částky na náš účet bude ve vašem zákaznickém účtu zobrazena faktura pro možnost vytištení - daňový doklad o provedení platby. Doplatek nájemného je nutné uhradit 30  dní před převzetím vozu. V případě neuhrazení doplatku nájemného ve stanovený datum splatnosti je rezervace obytného auta zrušena a nájemce nemá nárok na vrácení 30% zálohy.
_____________________________________________ 


Vratná kauce

KARAVANYVratná kauce 25 000 Kč je splatná hotově při převzetí vozidla.
_____________________________________________ 


Převzetí vozu

KARAVANYRezervovaný obytný vůz bude připraven k předání v sjednaný den a čas na adrese:
Mlýnské údolí 414
Rudolfov u Českých Budějovic
_____________________________________________ 


Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete-li s něčím poradit, zavolejte nám na telefon 774 526 255OBYTNEVOZY.EU : PŮJČOVNA OBYTNÝCH VOZŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE - gsm: +420 774 526 255 - email: info@obytnevozy.eu


WebDesign grafické studio PEOPLEART

PŮJČOVNA OBYTNÝCH VOZŮ, OBYTNÉ VOZY BAZAR A OBYTNÉ VOZY NA PRONÁJEM - PRODEJ A PRONÁJEM PRO OBYTNÉ VOZY NABÍZÍ PŮJČOVNA OBYTNÝCH VOZŮ OBYTNÉ VOZY.EU

Půjčovna obytných vozů nabízí obytné vozy na pronájem i pro prodej pro rodinnou dovolenou - obytné vozy pro 4 osoby, obytné vozy pro 4 osoby, obytné vozy s garáží. Obytné vozy bazar nabízí bazarové obytné vozy za výhodné ceny.

ODKAZY: čtyřkolky a motorky / raut a catering / obytná auta a vozy / karavany a karavany / náhradní díly pro notebooky / obytné vozy a přívěsy / karavany bazar / tuningové autodoplňky / catering - - - ZPĚTNÉ ODKAZY / PARTNERSKÉ WEBY / PARTNERSKÉ ČLÁNKY 01 02 03 04